Kurumsal

Ketenci Altın Hakkımızda

İlhan KETENCİ öncülüğünde 1970 yılından beri devam eden hizmetlerimiz; müşteri memnuniyeti, kalite ve kusursuz işçilik garantisiyle yeni nesil beklentileri karşılamayı hedefler.

Zengin altın koleksiyonuna ek olarak farklı tercih ve ihtiyaçları karşılamak için ZEN DIAMOND ve D DIAMOND bayilikleri de alan firmamız, özel tasarım ürünlerle fark yaratır.

  • Konya Kent Plaza ve
  • Zafer Alaadin Meydanı’ndaki 3 mağazamız Konya ve yakın çevresinden gelen müşterilere hizmet verir.

Satış öncesi olduğu kadar satış sonrasında da her zaman müşterilerimizin taleplerini eksiksiz olarak karşılarız. Herkesin kaliteli ürüne kolay sahip olabilmesi için güvenli ve çeşitli ödeme seçenekleri sunarız.

Neden Ketenci Altın?

Yenilikçi ürün ve tasarım anlayışına sahip olan Ketenci Altın hizmetleri, kurumsal yapısıyla kalite ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarır. Klasik ve modern tasarıma sahip olan;

  • Pırlanta
  • Alyans
  • Altın ve
  • Özel üretim koleksiyonlar mücevher severlerin beğenisine sunulur.

Alanında uzman ekiplerimiz sahip olduğu deneyimle üretim ve satış hizmetlerinde farkı yakalar. Özel günler, evlilik yıldönümü, en çok satanlar ve popüler tercihler arasından beğendiğiniz ürünü seçerek siz de sevdiklerinize gösterdiğiniz değeri hediyenizle kalıcı hale getirebilirsiniz.

Sektörün Güvenilir Markası: Ketenci Altın

Kurumsal yapıyla 1970 yılından bu yana kesintisiz olarak devam eden hizmetlerimiz, sahip olduğu zengin koleksiyonla geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Sektöre vizyon kazandırmak için sürdürdüğümüz güvenilir hizmetler, özgün ve kişiye özel seçeneklere sahiptir.

Altın ve koleksiyon ürünlerine ek olarak ZEN DIAMOND ve D DIAMOND bayilikleriyle uluslararası markaların koleksiyonlarına yer verdiğimiz mağazalarımızda, seçkin ürün yelpazesi arasından aradığınız mücevheri kolayca bulabilirsiniz.